Hotel pre psov SenecNáš hotel pre psov Labka sa nachádza v okrajovej časti Senca. Vznikol prirodzene pokračovaním našej činosti v oblasti chovu psov. Popri chovateľskej stanici rotvajlerov prevádzkujeme výcvikovú školu Labka zameranú na skupinové kurzy poslušnosti všetkých plemien a individuálny internátny výcvik. Spokojnosť našich zákazníkov a dopyt z ich strany nás viedol k otvoreniu hotela pre psov Labka, ktorý sa nachádza priamo pri výcvikovom stredisku školy pre psov Labka.
V našom hoteli Labka má každý psík pridelenú vlastnú veľkú voliéru chránenú pred slnkom a dažďom, v rámci ktorej má aj búdu. Psíkovia sú počas dňa venčení. Okrem bežného venčenia je im dopriana aj hra s inými psíkmi pod dozorom. Vyšantia sa na ploche 2.000 m2  udržiavaného zavlažovaného trávnika. Komfort v lete zvyšujeme zchladzovaním a zvhlčovaním vzduchu rozprašovaním studenej vody.

Okrem základného štandardného pobytu v našom hoteli ponúkame aj doplnkové služby pre Vašich psíkov za doplatok:

  •     Doplnková aktivita " Beh "- nad rámec základných služieb je psík trénovaný na zlepšovanie fyzického výkonu behom po areáli - dĺžka behovej dráhy a tempo je závislé od rasy psíka a zdravotného stavu psíka.
  •     Doplnková aktivita " Preliezky " - nad rámec základných služieb je psík trénovaný na zdolávanie agility prekážok ako sú kladina, rebrík, beh cez tunel, skok cez prekážku. Tieto činnosti prispievajú pozitívne na koordináciu mysle a tela psíka, rozvíja sa mu mozog, zlepšuje si rovnováhu, pohyblivosť a zbavuje sa strachu, nadobúda sebavedomie.
  •     Doplnková aktivita " Poslušnosť " - nad rámec základných služieb je psík trénovaný pokynom základnej poslušnosti ako je sadni, lahni, k nohe, ku mne a pod. Cieľom tejto aktivity je, aby sa psík tešil z výcviku, naučil sa sústrediť na psovoda a aby sa zlepšil v základnej poslušnosti. Samozrejme ide o hravú formu výcviku a od dĺžky pobytu závisí výsledný efekt.
  •     Doplnková aktivita " Mix "- nad rámec základných služieb sa psíkovi poskytujú striedavo každý deň iná aktivita - beh, hra na preliezkach a precvičovanie poslušnosti.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti chovu a výcviku psov a individuálny prístup ku každému psíkovi zaručí, že Váš psík bude v našom hoteli Labka nadmieru spokojný. Pobyt v našom psom hoteli nie je pasívna záležitosť - psík si do svojho života odnesie zážitky a skúsenosti.

viac info na Hotel pre psov Senec Labka

  • hotel_pre_psov_labka_senec_2
  • hotel_pre_psov_labka_senec_4
  • hotel_pre_psov_labka_senec_5
  • hotel_pre_psov_labka_senec_6
  • hotel_pre_psov_labka_senec_7
 

Pin It