Skupinové kurzy

Je základnym kurzom poslušnosti, v rámci ktorého sa za použitia metódy " MOTIVÁCIE a DOMINANCIE" naučíte základne povely pre psa: sadni, lahni, vstaň, ku mne, k nohe, zostaň, chôdza pri nohe. V rámci základného kurzu poslušnosti rozlišujeme 3 úrovne ovládania týchto povelov: začiatočníci, mierne pokročilí a pokročilí. Rozdiel medzi nimi je v rýchlosti a presnosti zvládnutia jednotlivých povelov a v komplexnosti precvičovaných cvikov.

Počas výcviku psov sa venujeme precvičovaniu povelov a ku koncu hodiny rozvíjame pohybové a psychické schopnosti psa na pomôckach - rebrík, kladina, lavička, preskačka, A prekážka. Kurz prebieha na Cvičáku v Senci - 2x týždenne - streda večer a sobota doobeda.

Psíkovia z útulkov majú u nás za tú istú cenu o polovicu dlhší kurz, t.j. 18 hod alebo 36 hod. Pri platbe prosíme priniesť automaticky potvrdenie o pobyte v útulku.

skupinovy vycvik psov

 

Pin It

Štenacia škôlka

Tento kurz je zameraný na socializáciu šteniatok vo veku od 4 - 6 mesiacov (podľa plemena). Je to akási škôlka pre našich psích miláčikov, v ktorej sa naučia vhodnému správaniu medzi svojimi rovesníkmi a do života si odnesú vyrovnanú povahu a želané správanie pri budúcich stretnutiach sa s inými štvornohými kamarátmi. Je to aj môžnosť pre majiteľov aklimatizovať sa na cvičisku pre psov, zoznámiť sa s ľudmi s rovnakými záujmami a naučiť sa ako správne chovať psíka - od stravovania cez výcvik. Výcvikár naviguje majiteľov na možné využitie psíka v budúcnosti - či už výcviky poslušnosti a obrany. Kurz prebieha na Cvičáku v Senci časovo paralerne s výcvikom základnej poslušnosti, vďaka čomu sa tak psík ako aj majiteľ zoznamuje s priestorom cvičiska a so systémom výuky. Je to základný štart pre majiteľa a psíka pre ďalšie pokračovanie vo výcviku.

Štenacia škôlka (4 x 1 hod týždenne) = pri kúpe kurzu základnej poslušnosti je mesiac kurzu štenacej škôlky zdarma.

vycvik steniatka

Pin It

Čo si priniesť so sebou na cvičák

Základnou výbavou, ktorú budete potrebovať u nás na cvičisku, sú okrem pohodlného športového oblečenia tieto kynologické pomôcky:

dlhé vodítko, sťahovaciu retiazku, pamlsky z mäkkej salámy

vybava vycvik psaAk nie ste si istí, ktorý výrobok a kde si ho kúpiť, na cvičisku Vám poradíme a v prípade záujmu Vám tieto kynologické pomôcky aj zabezpečíme. Tieto kynologické pomôcky sú základom nášho výcviku, bez nich sa nezaobídete. V prípade potreby, ak to povaha psa vyžaduje, sám výcvikár zváži použitie doplnkových kynologických pomôcok. Citlivosť a tolerancia je u každého psa iná a preto aj typ zvolenej kynologickej pomôcky sa upravuje individuálne. Určite nechajte doma postroje, ozdobné kožené a nylonové obojky.